poniedziałek, 27 lutego 2012

The SIMS. Jak internauci tworzą takie filmy?

Pewien internauta napisał kiedyś, że gra The SIMS jest "dziełem przemysłu komputerowego". Trudno nie zgodzić się z tą opinią! Gra zdobyła miliony fanów na całym świecie, a jej realizm jest wręcz niesamowity. Firma MAXIS, producent gry, wpadła na ciekawy pomysł stworzenia symulatora naszego codziennego życia. Jak się okazało pomysł ten spodobał się graczom na całym świecie, a gra doczekała się trzech odsłon oraz licznych dodatków. Poza tym internauci stworzyli wiele ciekawych filmów (w grze można robić zdjęcia oraz nakręcać filmy), które można znaleźć m.in. na youtube.

Przekrój tych filmów jest rozmaity. Jedni nakręcają komedie, inni horrory, a jeszcze inne osoby tworzą niesamowite filmy z zakładniczkami i porwaniami. Znam kilka hacków na broń oraz kajdanki dla Simów, ale daleko mi do umiejętności twórców tych filmów. Chciałbym poznać ich sekrety, np.: Jak zaatakować kogoś tak jak terrorysta zaatakował Panią detektyw na filmie nr.1? Na moim hacku mógłbym kazać jej się zakuć i usiąść na krześle ale knebel i zasłonięte oczy są dla mnie tajemnicą. Jak zrobić coś takiego? Chciałbym nakręcić dłuższy film więc interesują mnie takie szczegóły.

Poza tym chciałbym wiedzieć jak złodziejka (film nr. 2) strzela? (istnieje hack na strzelającą broń?) Jak przywiązać Simki linką do słupa?
Wszystkich fanów gry proszę o komentarz :) Z góry dziękuję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz